Hizmetlerimiz

Web Tasarımı

Web tasarım tüm zamanların en yaygın, en etkili, en hızlı gelişen iletişim ve pazarlama aracıdır. Web tasarımdenilince akla gelen en temel özellik, iyi kurgudur. Web tasarımı  ilgi çekici olmalıdır. Bunun yanında web tasarımınavigasyonunun basit olması gerekir. Güvenilir program alt yapısı da web tasarımının vazgeçilmez unsurudur. »

Mobil Site

Mobil siteler, mobil cihazlarda görüntülenecek şekilde tasarlanmış sade, kullanımı kolay web siteleridir.Mobil siteler aranan ürün veya hizmetin hızlı ve basit bir şekilde bulunması için tasarlanır. Mobil siteler hızlı yüklenecek ve kolayca taranacak web siteleri olmalıdır. Böylece firmanızın ilgi çekmesine katkıda bulunurlar. »

E-Ticaret

E-Ticaret  en basit anlamıyla, bilgisayar teknolojisi kullanılarak her türlü ürün veya hizmetin internet üzerinden alış ve satış işlemidir. Eticaret yazılımı  kapsam olarak iki gruba ayrılır. Bunlar B2B (Firmadan-Firmaya e ticaret sitesi) ve B2C (Firmadan-Müşteriye e ticaret sitesi) sistemleri olarak adlandırılmaktadır. B2C türündeki e ticaret çok kullanılır. »

Web Programlama

Web Programlama, web sitenizdeki içeriklerin bir program aracılığı ile istenildiği an, güncellenmesi için hazırlanmış yapılardır. Web programlama, güncel ve işlevseldir. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programı  ile oluşur. Web program size özel yazılır. »

Masaüstü Yazılım

Masaüstü yazılımlar, son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan yazılımlardır. Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir. Çünkümasaüstü yazılım sayesinde iş gücü azalır ve milyonlarca veri yönetilir. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlar. »

Mobil Yazılım

Reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi kolaylaştıran mobil yazılımlar  mobil cihazlar için yazılan programlardır.Mobil yazılımlarla satış grafiğinizi arttıracak yazılımlar üretip, müşterileriniz ile ilişkilerinizi sağlamlaştıracağınız birçok uygulama geliştirilebilir. Iphone yazılım ve Android yazılım mobil uygulamaların ilk akla gelenleridir. »

Banner Tasarımı

Banner tasarımı potansiyel müşterilerinize erişmenin en etkin yollarından biridir. Şık banner tasarımları sayesinde ürün veya hizmetinizi tanıtmanız kolay ve hızlı olur. Kurallarına uygun tasarlanmış buinternet reklamı en mükemmel pazarlama aracıdır. Benzeri olmayan birbanner tasarım, ziyaretçiye kaliteli ürün veya hizmet hissini verir. »

E-Katalog

Yüz binlerce kişiye ürünlerinizi veya hizmetlerinizi internet bağlantısı olan, olmayan elektronik ortamlarda tanıtmanızı sağlayan uygulamalar
web kataloglardır. En güncel bilgilerinizi hemen paylaşabileceğiniz
ekatalogların
avantajları oldukça çoktur. Baskı maliyetlerinizin düşmesi ekatalogların en önemli yararıdır. »

E-Bülten

E-Bülten, firmanızla ilgili yeniliklerinizin, haberlerinizin, deneyimlerinizin geniş kitlelere toplu e-mail yolu ile duyurulmasıdır. On binlerce kişiyeebülten gönderilebilir. Kullanıcıların posta kutularına doğrudan gönderildikleri için toplu e-mailgönderimleri daha kişisel, samimi ve etkilidir. E-bültenler, en ucuz reklam araçlarındandır. »

SEO Hizmetleri

SEO hizmetleri  yani arama motoru optimizasyonu, web siteniz için doğal trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak için çeşitli strateji ve taktikleri içeren çalışmanın adıdır. SEO’da hedef arama kelimeleriyle bir arama yapıldığında bir veya ikinci sayfada yer almaktır. Bu hedefe ulaşmak için seo danışmanlığı hizmeti almanız gerekir. »

Google Adwords ve Analytics

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, yaptığınız işi arayanların kolayca bulabilmeleri içinAdwords hizmeti sunuyor. Adwords birgoogle reklam uygulamasıdır. Bu çalışma “google reklam verme” talebinde bulunmakla başlar. Google’a reklam vermek  firmanız için yapacağınız en değerli reklam çalışmalarındandır. »

Diğer Google Hizmetleri (Maps vb.)

Google Harita  ve Google Rehber  hem web sitenizin SEO  çalışmalarında önemli bir unsurdur hem de direkt müşteri çekecek bir internet pazarlama aracıdır. Google Harita ve Google Rehber hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır. Bu hizmetler ihtiyaçlarınızı analiz ederek hedef belirleme konusunda size rehberlik eder. »

Facebook ve Twitter Hizmetleri

Kullanıcı sayılarının fazlalığı ve insanlar üzerindeki etkileri düşünülürse sosyal medyanın  en ileri uygulamaları olarak Facebook ve Twitter göze çarpmaktadır. Facebook, Twitter gibi sosyal ağ ortamlarında firmanızdan bahsedilmesi için uygulamalar yazılabilir. Sosyal medya danışmanlığının amacı firmanızı geleceğe taşımaktır »

Sunum

Sunum, bir projeyi veya ürün tanıtımını, bir eğitim sürecini ya da bir görüşmeyi iletişim bakımından daha kapsamlı hale getirerek sunmaktır. Sunumlartoplantılarda, tanıtımlarda konuşmacının kullanacağı görsellerden, içeriklerden oluşur. Sunum hazırlama esnasında dikkat edilmesi gereken bir çok önemli husus vardır. »

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi, zekâ ile duygunun bir araya gelme anıdır. Fotoğraf makinesi ve tasarımcı ruh birleşince oluşan özgün bir anlatım dilidir. Zor olduğu kadar zevkli bir sanat dalıdır. Kalitelifotoğraf çekimleri sektörünüze yeni bir soluk kazandırır. Profesyonel fotoğraf çekimi sizin amacınıza hizmet eder, doğru reklam yapmanızı sağlar. »

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır. Kurumunuzun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik, kurum duruşunu ve başarısını temsil eder. Kurumunuzu güçlendirir ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Kalite ve güven çağrışımı yapar. »

Logo Tasarımı

Logo tasarımı, kurumsal kimliğe sahip işletmelerin vazgeçilmez bir parçasıdır.Logolar  firmaları temsil eder. Tıpkı bir ayna gibi sahiplerini yansıtırlar. Bu yüzden logo tasarım aşamasından önce firmanın bağlı olduğu sektör ile ilgili araştırma ve ön hazırlık aşaması gerekir. Daha sonra sade, farklı, özgün bir logo tasarlanır. »

Afiş Tasarımı

Afiş Tasarımı, bir ürün ya da hizmeti tanıtmak için, festival, konser gibi kültürel etkinlikler için, politik bir düşünceyi ya da siyasi bir partiyi tanıtmak için ya da sosyal mesaj vermek için tasarlanabilir. Afiş tasarımı,sektörlere amaçları doğrultusunda yardım eder. Afiş tasarım, kısa ve kesin bir ifade tarzıdır. »

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı, tanıtım için kullanılan en geniş içerikli ve detaylı kitapçıktır. Tanıtım malzemeleri arasında en çok kullanılanlardan biridir. Çok sayfalı olarak yapılan katalog tasarım, kolayca anlaşılabilir, açık ve net olmalıdır. Tanıtımın ötesinde kullanıcının işini kolaylaştırır. Katalog baskısında uygulanacak birçok yöntem vardır. »

Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı, bir ürün veya bir etkinliği en hızlı, en aktif şekilde tanıtmayı sağlayan, az sayıda sayfadan oluşan reklam aracıdır. Broşürlerinsanların almayı düşündükleri veya almayı aklından bile geçirmedikleri ürünleri, hizmetleri satın almalarını sağlayacak kadar ilgi çekicidir. Broşür tasarım çeşitleri oldukça fazladır. »

Diğer Baskılı İşler (Etiket vb.)

Reklamlar gözümüzün gördüğü, kulağımızın işittiği her alanda yapılabilir. Bu yüzden reklam araçları çok çeşitlidir. Bu çeşitlerden biride baskılı işlerdir. CD tasarım, etiket tasarım, ambalaj, cepli dosya, dergi ve ilanlar hepsi birer baskılı iştir. Bu baskılı işlerin şık tasarımıyla müşterilerinizin ilgisini çekersiniz. »